Ostatní informace:
  • www.cslink.cz
  • www.mujcslink.cz

Akce výměna CS link ZDARMA 12 měsíců Total

Akce Výměna byla 11.10. ukončena, v současné době nabízíme jiné akce viz odkazy níže...Total balíček na 5 měsíců

Karta CS link + kupon 400 za lákavou cenu

-------------------------------------------------------------------

Níže uvedená akce CS link Výměna již ukončena

Akční nabídka CS link - Výměna karty CS link za jakoukoliv kartu konkurence
- karta CS link s platností 1 rok s předplaceným kreditem na 12 měsíců na balíček Total
- ušetříte 12 x balíček Total + cena karty tj. cca 4000,-

Pro koho je tato akce určena?
Společnost CS link (konkurence společnosti Skylink a UPC) v rámci posílení základny zákazníků nabízí časově omezenou akci. Pokud zákazník přinese nebo zašle svému prodejci satelitní techniky (tedy nám) aktivní zaregistrovanou kartu konkurenční společnosti (Skylink, UPC, T-mobile) dostane výměnou kartu CS link omezenou na 1 rok s nabídkou balíčku Total předplaceného na 12 měsíců v hodnotě cca 3500 Kč. Namísto aktivní karty konkurence lze předložit též originál vyúčtování satelitní digitální televize (vztahuje se na UPC Direct a Digi TV).

Tzn. že pokud máte např. kartu Skylink a přijímáte nyní základní programovou nabídku výměnou za kartu CS link máte nyní možnost získat po dobu jednoho roku prakticky stejnou nabídku, ale navíc s programy z balíčku Total. Tato akční karta CS link po uplynutí jednoho roku lze prodloužit na neomezenou, na předplacených programech v průběhu roku ale ušetříte cca 3500,- Většina našich stávajících zákazníků, si kartu i tak mění, protože s ohledem na ušetřenou částku si pak koupí kartu jinou nebo si roční kartu prodlouží. Výhodou této akce je, že budete moci tyto programy přijímat i o Vánocích a dalších svátcích, kdy bývá programová nabídka nejpestřejší.

Obsah balíčku Total:
AXN
AXN Crime
AXN Sci-Fi
CS film
CS mini
Daring! TV
Disney Channel
DoQ
Eurosport
Eurosport 2
Film+
Fishing&Hunting
LEO TV
Minimax
MTV
Retro Music Television
National Geographic Channel
Nat Geo Wild
Nova Sport
Spektrum
Sport1
Sport2
SPORT 5
Universal Channel

Pokud jste se rozhodli pro výměnu karty, je zde uveden postup výměny karty:
Vaší původní kartu bychom pro co nejrychlejší výměnu (abychom Vás ušetřili několikadenního výpadku ve sledování televize) od Vás nechali stáhnout kurýrem PPL a během 2 dní by Vám stejným kurýrem přišla karta nová. Karta bude námi zaregistrována v systému (podmínka této akce pro rozlišení prodejců). Popř. nás můžete navštívit osobně a výměnu karty uskutečnit okamžitě v jedné ze tří prodejen:

Amisat Praha
Praha-Braník, U staré pošty 2

Antény Milovice
Milovice, Mírová 144

Amisat Nymburk
Nymburk, Velké Valy 243/14

Akce od CS link je prodloužena a platí do 31.8. (tj. den ukončení registrace zákazníků, výměna by z důvodu přepravy neměla být provedena déle než 30.8.), počet karet je omezen proto doporučujeme nečekat s výměnou na poslední chvíli.


Karta CS link je v novém systému kodování Irdeto, pokud si nejste jisti kompatibilitou s Vaším satelitním přijímačem, kontaktujte nás předem. Popř. je možné zakoupit satelitní přijímač Amiko SSD 550, který je ve své kategorii nejlepší v poměru cena / výkon.


Cena za dopravu kurýrem PPL je 101,- (cena je celkem za obě přepravy - tam i zpět)


Při realizaci objednávky výměny karty spolu se zakoupením přijímače je doprava ZDARMA

Jelikož jsme již k dnešnímu dni tj. 30.7. během několika dní zrealizovali výměnu s více jak 50 zákazníky uvádíme nejčastější dotazy:


"Jsou v této akci nějaké skryté podmínky či ceny?"
- Ne, jedinou podmínkou je, aby Vámi odevzdaná karta byla funkční, řádně zaregistrovaná a aktivovaná, nelze měnit nefunkční karty. Karta, kterou Vám zasíláme zpět má v sobě aktivován balíček Total, nemusíte nic doplácet ani aktivovat.


"Lze kartu po ukončení platnosti (1 rok od registrace) rozšířit?"
-Ano, karta lze rozšířit na klasickou neomezenou kartu dobitím částky 1000,- převodem nebo kupóny, tímto dobitím kartu prodlužujete jen o základní nabídku nikoliv o balíček Total, ten lze po jednoletém používání karty aktivovat jen za plnou cenu popř. dle aktuální nabídky CS link.


"Nabízíte svoz kurýrem PPL, i tak mohu Vám kartu zaslat poštou?"
- Ve vyjímečných případech lze po domluvě předem zaslat karty i poštou, pokud nám karty zašlete, bylo by dobré, aby jste zasílali formou cenného psaní nebo doporučeného psaní, v žádném případě neposílejte obyčejným balíkem či běžným dopisem, tyto písemnosti jsou ze strany pošty bez garance včasného dodání.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat....

 

 

 

 

 

 

 

 

Tato akce byla již zobrazena x
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz