Ostatní informace:
  • www.skylink.cz

Skylink - satelitní televize

Skylink (občas špatně uváděno jako skilink nebo skajlink) je satelitní česká a slovenská digitální televize provozovaná dříve společností TredeTec, a.s. nově M77.

Co nabízí:
Skylink programová nabídka umožňuje příjem volných český, slovenských a mnoha dalších zahraničních satelitních televizních programů i rozhlasových stanic. Skylink dále umožňuje též objednat si kromě volných českých a slovenských satelitních digitálních programů v rámci Skylink též mnoho dalších programů, dle požadavků diváka, které si divák v rámci nabídky Skylink může objednat na libovolný počet měsíců a to velmi jednoduchým způsobem, zaplacením v naší prodejně Vám zaktivujeme vybraný balíček. Dalším lákadlem satelitní televize Skylink je též nabídka vysílání satelitních programů ve špičkové kvalitě, přičemž satelitní televize Skylink nabízí nejvíce programů ve vysokém rozlišení HDTV. Programy Skylink je možné sledovat ze všech koutů České a Slovenské republiky z vysílání programů Skylink prostřednictvím satelitní družice na ASTRA 3A,3B na pozici 23,5° East a ASTRA 1H na pozici 19,2° East pro příjem Eurosport.

Skylink karty
Vysílání programů Skylink je umožňěno prostřednictvím 3 druhů dekódovacích karet - karty Skylink Standard, Skylink Sezóna a Skylink Standard HD. Karta Skylink standard umožňuje divákovi sledovat volné programy nabízené v rámci programové nabídky Skylink na neomezenou dobu. Karta Skylink Sezóna je naopak omezenou kartou, přičemž umožňuje divákovi pouze sledování základních českých a slovenských televizních stanic na období 12 měsíců. Tato však lze po dobití 1000,- Kč rozšířit na kartu Skylink Standard. Poslední z nabízených karet karta Skylink Standard HD nabízí kromě možnosti sledovat volně vysílané programy Skylink na neomezenou dobu ještě možnost sledovat po dobu prvních dvou měsíců vybrané programy v HD kvalitě. Po uplynutí této lhůty se tato karta mění na Skylink Standard a v případě, že divák chce nadále sledovat programy v HD kvalitě, je možné tyto u Skylinku předplatit a v rámci placené programové nabídky Skylink nadále sledovat.

Naši aktuální nabídku karet Skylink naleznete v našem e-shopu www.amisat.cz.

 

V sekci akční nabídka najdete zboží v rámci akce předvánoční výprodej 2012

 

www.anteny-milovice.cz
  Antény, kamery a satelitní technika - prodej, servis a instalace, obchod@anteny-milovice.cz, telefon: 733 325 522, www.anteny-milovice.cz